• 12 listopada, 2023
  • Fabryka Porcelany
dzień
:
godz
:
min
:
sek

Kolacja degustacyjna z gęsiną i winami Giesche Katowice

Już 12 listopada zapraszamy do Restauracji Prodiż na wyśmienitą kolację degustacyjną, w której królować będzie gęsina i najlepsze katowickie wina. Ten duet nie tylko zaskoczy, ale i zachwyci Wasze podniebienia.
Gęsina na świętego Marcina to wspaniała staropolska tradycja, w stronę której robimy ukłon podczas naszej kolacji degustacyjnej przygotowanej przez samego szefa kuchni Restauracji Prodiż Przemysława Dołżyka.
A do gęsiny, serwowanej podczas kolacji w kilku wykwintnych wydaniach – podamy idealnie dobrane wina z Winnicy Giesche Katowice, które zaprezentuje świetna sommelier Marzena Czarnota.
Menu degustacyjne składa się z 5 dań wraz z pairingiem najlepszych win z położonej w pięknym lesie bukowym – Winnicy Giesche Katowice, gdzie z 6000 krzewów winorośli produkuje się wyśmienite wino białe, czerwone i różowe.

Miejsce kolacji jest równie wyjątkowe, ponieważ Restauracja Prodiż znajduje się w niezwykle klimatycznej Fabryce Porcelany, a pyszne menu, profesjonalna obsługa i urzekające wnętrza restauracji zyskały już ogromne uznanie Gości, co zaowocowało tytułem jednej ze 100 najlepszych restauracji w Polsce, a w plebiscycie „Mistrzowie Smaku” – tytułem najlepszej restauracji w Katowicach.

Informacje o miejscu

ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

View on Map

Organizator:

Restauracja Prodiż

Społeczny :
  • Czas : 19:00 - 22:00 (Europe/Warsaw)
  • Ostateczny termin rejestracji : 11 listopada, 2023 12:00 am

Sprzedaż biletów została zakończona!

Powiązane wydarzenia