9. Noe Festiwal

  • 14 maja, 2023
  • Fabryka Porcelany
dzień
:
godz
:
min
:
sek

9. Noe Festiwal

To przedsięwzięcie promujące kulturę wina. Celem, który stawiamy na pierwszym miejscu, jest edukacja. Wino towarzyszy człowiekowi od ponad 7 tysięcy lat. Już Ludwik Pasteur stwierdził, że to „najbardziej higieniczny napój świata”.

NOE Festiwal ma misję przybliżania wina szerokim rzeszom konsumentów. Wino wymaga przygotowania, umiejętności cieszenia się nim w pełni, zaczynając od barwy, poprzez bogactwo aromatów, a kończąc na niuansach smakowych. Podczas Festiwalu oprócz okazji do poznania całej palety win z różnych zakątków świata, każdy będzie mógł uczestniczyć w otwartych panelach, które przybliżą zasady degustacji, łączenia wina z jedzeniem, czy oceny jakości tego trunku, tak, by umiejętnie i świadomie czerpać radość z jego walorów.

9. edycja NOE Festiwal odbędzie się 14 maja w Fabryce Porcelany w Katowicach. Nowa, przepiękna lokalizacja i świeża festiwalowa energia to gwarancja wspaniałego spotkania wszystkich pasjonatów wina. Będzie jak zwykle bardzo interesująco i niezwykle inspirująco, ponieważ przygotujemy dla Was wiele atrakcji, sporą dawkę edukacji na temat kultury wina, a przede wszystkim możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i przedstawienia oferty bardzo szerokiemu gronu wielbicieli i konsumentów wina.

Sprzedaż biletów online została zakończona. Bilety będzie można zakupić bezpośrednio w kasie w dniu wydarzenia w Fabryce Porcelany.

Informacje o miejscu

ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

View on Map

Organizator:

Fundacja Talent Factory

  • Czas : 11:00 - 20:00 (UTC+2)
  • Ostateczny termin rejestracji : 13 maja, 2023 12:00 am

Sprzedaż biletów została zakończona!

Powiązane wydarzenia