• 25 maja, 2024
  • Fabryka Porcelany
dzień
:
godz
:
min
:
sek

10. NOE Festiwal

Serdecznie zapraszamy na Jubileuszowy 10. NOE Festiwal, który odbędzie się 25 maja br. w samym sercu Katowic w pięknej Fabryce Porcelany. To wyjątkowe wydarzenie, pełne smaku, aromatu i wspaniałej atmosfery, już po raz dziesiąty gromadzić będzie miłośników wina z całego kraju, zarówno tych doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z winem.

Będzie to największe święto wina na Śląsku, jak i niepowtarzalna okazja do spotkania się z pasjonatami tego trunku, przedstawicielami winnic oraz ekspertami z branży. Podczas Festiwalu odbędą się również warsztaty i prezentacje, które umożliwią Wam zgłębienie tajemnic świata wina, a jubileuszową edycję poświęcimy fascynującemu, świeżemu rozdziałowi w historii polskiego wina, zapraszając Was do odkrywania nowych tradycji winiarskich w Polsce!

Przeżyjcie niezapomnianą podróż po świecie win z najlepszych winnic z kraju, Europy czy świata. Poznajcie sekrety degustacji pod okiem doświadczonych sommelierów, a jubileuszowy charakter wydarzenia sprawi, że ta edycja Festiwalu będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i pełna niespodzianek. Nie może Was tu zabraknąć!

Koszt biletu to 70 zł, w cenie całodniowy wstęp na festiwal, liczne degustacje, udział we wszystkich prelekcjach, moc festiwalowych atrakcji i oczywiście unikatowy kieliszek festiwalowy.

Do zobaczenia!

Informacje o miejscu

ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

View on Map

Organizator:

Fundacja Talent Factory

  • Czas : 11:00 - 21:00 (Europe/Warsaw)
  • Ostateczny termin rejestracji : 24 maja, 2024 8:00 pm

Termin rejestracji upłynął!!

Powiązane wydarzenia